Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
Hlavní diskuse / Re:Windows XP Spořič obrazovky změna velikosti u hodin
« Poslední příspěvek od AdminXP kdy Leden 15, 2012, 09:54:17 odpoledne »
Nastavení spořiče s názvem Prostorový text je uložen v registru:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Screensavers\Text3D]

Obsah hodnoty Size pro velikost textu lze ovlivnit z grafického rozhraní, nejvyšší je 10. Bohužel zvýšení hodnoty pomocí přímé editace registru nedojde k dalšímu zvětšení.
Nevím zda to lze nějak obejít. Možná by to dokázal říct nějaký programátor, který by nahlédl do souboru sstext3d.scr.

Pokud máte možnost zápisu do adresáře Windows\System32, může být zajímavý alternativní spořič:
http://jaybee.cz/software/sporic-setric-obrazovky--screensaver----hodiny/

2
Hlavní diskuse / Re:Windows XP Spořič obrazovky změna velikosti u hodin
« Poslední příspěvek od Marwe007-cz kdy Leden 14, 2012, 01:35:54 dopoledne »
Tak už jsem myslel že mi někdo odpověděl, a nic. :-(

Pomůže mi někdo pls ???
3
Hlavní diskuse / Windows XP Spořič obrazovky změna velikosti u hodin
« Poslední příspěvek od Marwe007-cz kdy Prosinec 08, 2011, 10:51:08 odpoledne »
Zdravim, potřebuju poradit. Potřeboval bych změnit velikost hodin na spořiči. Zkoušel jsem jezdcem to dát na největší velikost, změna rozlišení z 1280x1024 na základní rozlišení 800X600 a nepomohlo to. Změna velikosti textu v nastavení není tak dál už nevim jak by to šlo změnit. Jde mi o to aby byly hodiny přes celej monitor. Jelikoš se jedná o počítač v práci tak do něj nemohu zasahovat instalacema. Nevíte někdo nějaký fígl_ Díky za odpověd.
4
Hlavní diskuse / Re: Jednotka DVD/CD RW
« Poslední příspěvek od AdminXP kdy Listopad 04, 2010, 10:57:48 odpoledne »
Optické mechaniky obvykle nevyžadují ovladače či jiný software. Dle vašeho popisu bych měl podezření na nefunkční mechaniku, některé starší přestávají číst některá CD, především vypalovaná, jiné odejdou náhle. Doporučuji asistenci zkušeného uživatele či servis. Zda není na vině nastavení v systému bych vyzkoušel asi pomocí nějakého boot CD, případně startem z USB disku, který obsahuje nějaký operační systém.
5
« Poslední příspěvek od kodykfor kdy Listopad 03, 2010, 11:34:05 odpoledne »
Mechanika je v systému viditelná ,když dám tento počítač a kliknu na mechaniku tak se otevře mám tam cd ,které jsem vyzkoušel v jiném ps
ale nic se neukáže.Nejde tam žádné cd ani dvd. Je to starší notebok a donedávna vše chodilo.Nainstaloval jsem tak 15 programů a některé
jsem odinstaloval. Vyzkoušel jsem i odinstalovat ovladače a restartovat ale stále nic.Jsou tam XP home mechaniku jsem v jiném ps nezkoušel,
když tam dám cd nebo dvd tak se rozběhne system pracuje bliká procesor ale po chvíli zhasne mechanika a potom i procesor.
6
« Poslední příspěvek od AdminXP kdy Listopad 02, 2010, 09:12:05 odpoledne »
Je mechanika CD v systému viditelná?
Jiná CD chodí?
Jde o nový počítač?
Bylo CD funkční v minulosti?
Proběhne spuštění v jiném počítači?
Jaký systém je na počítači nainstalován?
7
Hlavní diskuse / Jednotka DVD/CD RW
« Poslední příspěvek od kodykfor kdy Listopad 02, 2010, 07:12:36 odpoledne »
Prosím pomozte vložím do mechaniky cd a nic nespustí se nevím co s tím
8
Hlavní diskuse / Re: nejde uvodni ubrazovka a rychle prepinani uzivatelu...
« Poslední příspěvek od cztekk kdy Říjen 12, 2010, 08:48:50 odpoledne »
 ;) moc moc moc dekuju uz de oboji super rada dik dik dik[/font]!!! ;D :D ;)
9
Hlavní diskuse / Re: nejde uvodni ubrazovka a rychle prepinani uzivatelu...
« Poslední příspěvek od AdminXP kdy Říjen 12, 2010, 05:01:35 odpoledne »
Jedná se o Windows XP? Domácí počítač? Klient Novell Netware může být používán v některých podnikových sítí, ale u domácích počítačů jde velmi často o nesprávné nastavení vlastností síťového připojení.
Zkuste odinstalaci pomocí následujícího postupu:
  • Otevřete ovládací panel Síťová připojení.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na Připojení k místní síti.
  • Klepněte pravým tlačítkem myši na Připojení k místní síti.
  • Na kartě Obecné označte Klient systému NetWare a klepněte na tlačítko Odinstalovat.
Pokud máte v okně také Transportní protokol kompatibilní s NWLink IPX/SPX/NetBios, pravděpodobně může být také odinstalován.
Nejpoužívanější je kombinace Klient sítě Microsoft, Sdílení tiskáren v sítích Microsoft, Plánovač paketů technologie Qos a Protokol sítě Internet (TCP/IP).
10
Hlavní diskuse / nejde uvodni ubrazovka a rychle prepinani uzivatelu...
« Poslední příspěvek od cztekk kdy Říjen 12, 2010, 04:01:56 odpoledne »
ahoj potreboval bych poradit.kdys zapnu pocitac tak misto uvodni obrazovky se zobrazi prihlasovaci dialog a nejdou prepinat uzivatele.zkousel jsem to pres uzivatelske ucty a zmenit zpusob prihlasovani a odhlasovani uzivatelu ale nemuzu adkliknout uvodni obrazovku a prepinani uzivatelu.stale mi to pise ze aplikace netware zakazala prepinani a uvodni obrazovku a ze ji musim odinstalovat ale newim jak ??? ???.......pls pomocte!!!!!! ???
Stran: [1] 2 3 ... 10